Váš dodavatel
kvalitních autodílů

Prodej autodílů

Zaměřujeme se na nákup a prodej náhradních dílů pro motorová vozidla všech značek, včetně potřebného příslušenství a aditiv. Mezi naše stálé klienty patří podnikatelé, soukromé firmy i státní společnosti.

Jako ryze česká rodinná firma podporujeme zásadu dobrého poměru ceny a kvality. Proto nabízíme díly originální, ale také alternativní výrobce nebo opravu.

Objednat autodíly můžete přes náš e-shop, telefonicky, e-mailem nebo osobně. Na našich prodejnách vám rádi poradíme s výběrem.

Sortiment

Logistika

Čas jsou peníze. Uvědomujeme si to stejně, jako vy. Proto děláme vše, abyste měli požadovaný náhradní díl k dispozici co nejdříve.

Nabízíme balíkovou službu, která vám v domluvenou dobu zboží doručí. Stálé zákazníky zahrnujeme do běžných rozvozů, kdy přímo na místo dojede náš člověk a naše auto.

V případě potřeby zajistíme také speciální noční závoz, kdy budete mít zboží na místě už časně ráno.

Více o nás

Poradenství

Máme stabilní tým obchodně-technických poradců, který má potřebnou praxi a technické znalosti k odbornému doporučení odpovídajících náhradních dílů případně přímého zajištění opravy.

Pomůžeme vám s přesnou identifikací dílů pro vaše vozidlo nebo s příslušenstvím, výbavou a vhodnými a kvalitními aditivy k údržbě a požadovanému výkonu motoru.

Kontakty

Kontaktujte nás
Potřebujete kvalitní autodíly?

Poradíme a rychle dodáme vše co sháníte. Aby vaše auta byla brzy ve formě.